הלוואה חוץ בנקאית מיידית בהוראת קבע

הלוואות לעסקים קטנים

תוכן עניינים

הלוואות לעסקים קטנים
הלוואות לעסקים קטנים

מהי השיטה לקבלת הלוואות לעסקים קטנים?

יש לא מעט בעלי עסקים קטנים בישראל, או כאלו שחולמים להקים עסק קטן, אשר תוהים האם הם יוכלו לקבל הלוואה מתאימה. הנושא של הלוואות לעסקים קטנים נחשב לרגיש ומורכב, אף כי בשנים האחרונות  הוא עבר מקצה שיפורים משמעותי מאד. עד לפני כעשור, היה קשה מאד לעסק קטן לשדרג את עצמו או בכלל להיות מוקם מלכתחילה. כיום לעומת זאת, יש מספר שיטות ואפשרויות שבעזרתן תוכלו לקבל הלוואה לעסק קטן.

הדרכים לקבלת הלוואות לעסקים קטנים

  • פניה לקרנות ייעודיות – ניתן לקבל הלוואות לעסקים קטנים דרך קרנות ייעודיות לנושא. לרוב אלו קרנות שמלכתחילה מגבילות את עצמן אך ורק לעסקים קטנים, שמחזור הרווחים שלהם מגיע עד ל – 10-12 מיליון ש"ח בשנה – מבלי שיש סכום מינימלי שנדרש. הקרנות הללו באות לעודד כמובן הלוואות בקרב האוכלוסיות שזקוקות לכך יותר מכל – צעירים אחרי צבא, נשים, מיעוטים, תושבי הפריפריה, וכיו"ב. הלוואות אלו ניתנות לרוב בריבית נמוכה מאד, לא נדרש להציג בהן בטחונות, ופריסת התשלומים היא נוחה – אם כי הסכום מוגבל לכמה עשרות אלפי ש"ח.
  • גופי מימון – בשנים האחרונות, הוקמו בישראל מספר גופי מימון – חלקם קשורים לחברות הביטוח והאשראי וחלקם עצמאיים לגמרי, ואלו מוכנים לתת הלוואות לעסקים קטנים – שפעמים רבות אף נדחים מהבנקים הגדולים. היתרון כאן הוא הגמישות היחסית בתנאים, אך יש לקחת בחשבון שהריביות כאן הן גבוהות יותר, אך עסק שיכול לעמוד בכך, ימצא יתרון משמעותי בפניה לגופי המימון.
  • פניה לבנק – צעירים לאחר שירות צבאי, יכולים להשתמש בכספי הפיקדון שלהם כסכום להשקעה בעסק באופן מידי ללא הלוואה. מעבר לכך, הבנקים מכונים להעניק כיום גם הלוואות לעסקים קטנים, אך יש לקחת בחשבון שצריך להציג להם בטחונות בשווי גבוה מדי.

לבחור בשיטה הטובה ביותר

יש מספר אפשרויות שונות כאלה ואחרות לצורך קבלת ההלוואות, גם אם יש לכם עסק קטן או תכנון להקמת עסק קטן – חשוב מאד למצות את כל האפשרויות.

מודעות: