הלוואות לסטודנטים

הלוואות לסטודנטים
הלוואות לסטודנטים

הלוואות לסטודנטים לצורך מימון לימודים

סטודנטים שייכים למגזר המתקשה לקבל מימון דרך גופים מוסדיים גדולים כמו בנקים. לרוב הסטודנטים אין עבודה מסודרת או משכורת גבוהה, אין להם מספיק ביטחונות וחלקם גם לא יכולים להעמיד ערבים. מנגד, רק סטודנטים מעטים מצליחים לשרוד את תקופת הלימודים לתואר ראשון או שני ללא הלוואה. הפער בין היכולת הכלכלית של הסטודנטים לבין הצרכים שלהם יוצר את הדרישה להלוואות.

האפשרות הריאלית לנטילת הלוואה עבור סטודנט היא פנייה לגוף חוץ בנקאי. אלו גופים הפועלים באישור משרד האוצר ומעניקים הלוואות לסטודנטים בתנאים מיוחדים. באופן עקרוני, ההלוואה מיועדת למימון לימודים אך ניתן להשתמש בה עבור מטרות שונות אחרות. סטודנט רשאי ליטול הלוואה כדי לממן איתה החלפת רכב, השכרת דירה, רכישת מחשב וציוד אישי או אפילו נסיעה לחו"ל. הגורמים המספקים את ההלוואה אינם מגבילים את הסטודנט מבחינת אופי השימוש וניצול המימון.

התנאים של הלוואות לסטודנטים

התנאי הבולט בהלוואות המיועדות עבור ציבור הסטודנטים הוא היעדר צורך במתן ערבויות וביטחונות. הלוואות לסטודנטים מאושרות תוך זמן קצר והן מאפשרות העברה של סכומי כסף לחשבון הבנק באופן מיידי. ההלוואות הפופולאריות הן של עשרות אלפי שקלים, בעוד במקרים מיוחדים ניתן לברר גם לגבי הלוואה גבוהה יותר. מומלץ לבדוק היטב את תנאי ההלוואה, את אופן חישוב הריבית ואת גובה ההחזר החודשי. יש לקחת בחשבון את משמעות ההלוואה בכל חודש וגם בטווח הארוך או אחרי סיום הלימודים.

סוגים של הלוואות לסטודנטים

יש כמה סוגים של הלוואות לסטודנטים מהם ניתן לבחור את התנאים הטובים ביותר. הסוג הראשון של הלוואות ניתן על ידי הבנקים. גופים מוסדיים מוכנים להשקיע לטווח ארוך בסטודנטים, גם על מנת לעודד אותם לפתוח חשבון וגם על מנת להפיק מהם רווח בעתיד. הלוואות בבנקים ניתנות בכפוף לשיעבוד מסוים או בהתחייבות וערבון של אחד ההורים. סטודנטים יכולים לבחור בין הלוואה לטווח קצר ולמספר חודשים שניתן להחזיר לאורך שנה, הלוואה לצורך תשלום שכר לימוד שניתן להחזיר לאחר סיום הלימודים והלוואה המאפשרת החזר גם שנים לאחר סיום הלימודים. ככל שטווח ההלוואה גדול יותר, כך עולה הריבית.

כמה עולה להחזיר הלוואות לסטודנטים?

סטודנטים שאינם עומדים בתנאי הבנק יכולים לפנות לגורמים חוץ בנקאיים. בקטגוריה זו נמצאות חברות האשראי, חברות פרטיות ועוד. קל לקבל הלוואה לצרכי לימודים דרך החברות הללו ובמקרים רבים ניתן אפילו ליהנות מריבית מופחתת. הלוואות לסטודנטים נפרשות לשנים רבות ולכן לא ניתן להצביע באופן חד משמעי על גובה ההחזר. הכל תלוי בסכום ההלוואה המקורי, בריבית המבוקשת ולפעמים גם בתשלום העמלה על ביצוע העסקה.

לסיכום, הלוואות לסטודנטים הן פתרון כלכלי מומלץ ומנוף פיננסי משמעותי עבור קהל יעד צעיר. את ההלוואות ניתן לנצל לצרכי לימודים או למטרות שונות לפי העדפות הלקוח.

בנוסף אנחנו מספקים את השירותים הבאים:

  • הלוואות לסטודנטים
  • הלוואות לסטודנטים ללא ריבית
  • הלוואה ללא ריבית לסטודנטים
  • הלוואות לסטודנטים החזר בסיום הלימודים
  • הלוואה ללימודים
  • הלוואה מיידית לסטודנטים
  • הלוואות לסטודנטים משרד החינוך
  • משכנתא לסטודנטים
  • הלוואות ומענקים לסטודנטים
  • הלוואות לסטודנטים החזר אחרי הלימודים

מודעות: