הלוואה חוץ בנקאית מיידית בהוראת קבע

הלוואות ללא ערבים וללא בטחונות

תוכן עניינים

הלוואות ללא ערבים וללא בטחונות
הלוואות ללא ערבים וללא בטחונות

הצורך בהלוואה יכול לתפוס אותנו באינספור מקרים במהלך החיים שלנו. לעתים נצטרך הלוואה לצרכי לימודים, לעתים לתיקון או רכישת רכב חדש, הלוואה לרכישת דירה למגורים/השקעה, הלוואה לטיסה לחו"ל ועוד אינספור מקרים אחרים. המקור הראשון שנפנה אליו בדרך כלל יהיה הבנק אולם במקרים רבים אחרים ייתכן ונצטרך לפנות לחברה חוץ בנקאית לקבל ההלוואה. מה קורה במידה והדרישות נוקשות מדי? נצטרך לחבר אחר חברות המספקות הלוואות ללא ערבים וללא בטחונות עם דרישות קבלה קצת פחות נוקשות.

מדוע הבנקים והגופים הפיננסיים שמספקים הלוואות מבקשים ערבים?

הבנקים וגופים נוספים אחרים הנם גופים פיננסיים ועסקיים. על כן כאשר הם נותנים הלוואה למישהו הם לוקחים סיכון. כדי להפחית את הסיכון הם בודקים היטב למי הם נותנים את ההלוואה ואת ההתנהלות הפיננסית של מבקש ההלוואה, ציון האשראי שלו וההיסטוריה שלו בניהול החשבון שלו וסימונים שונים בבנק ישראל. לאחר הסינון הראשוני ניתן להחליט האם להעניק הלוואה, האם לסרב לבקש, האם להסכים לה באופן חלקי או להסכים לה בתנאי שיש ערבים או ערבויות. לצורך העניין תוכלו להחתים 2 ערבים שבמידה ואתם לא משלמים ההוצאה תיפול עליהם. אפשרות נוספת היא להציג בטחונות בדמות נכס כלשהו: רכב, בית, נכס אחר ששווה כסף, קרן פנסיה ועוד.

האם יש דבר כזה הלוואות ללא ערבים וללא בטחונות?

כמובן שיש. חברות שונות מבינות כי מרבית האנשים המבקשים הלוואה צריכים את הכסף בדחיפות ולרוב זה בשל מצב כלכלי לא טוב. לכן לא בהכרח שיש לאותו מבקש הלוואה בטחונות להציג עבור ההלוואה. בנוסף, אנשים רבים אינם מוכנים להכניס את חבריהם או בני משפחה אתם לבוץ ולכן לא ירצו לבקש ממנו לחתום ערבות להלוואה עבורם. עם זאת, הם בטוחים ביכולת ההחזר שלהם ולכן במקרה שייבחן לגופו – ניתן יהיה לבקש הלוואה ללא ערבים וללא בטחונות. בדרך כלל הגופים השונים יסרבו להלוואה כזו אולם עדיין יש גופים שונים שיכולים לספק אותה.

כמה נוכל לקבל ואיך זה מתבצע?

הלוואות מסוג זה יהיו בדרך כלל הלוואות קטנות של עד 10-20 אלף שקלים לכל היותר. ככל שהסכום שתקבלו יותר גדול כך נותן ההלוואה לוקח סיכון גדול יותר, בטח כאשר אינו מבקש ערבים או בטחונות אלא סומך עליכם שתעמדו בהחזרים. אנו בחברת זיקס מתמחים בהלוואות מסוגים שונים ונשמח לסייע לכם במציאת הלוואה המתאימה לצרכים שלכם. לפרטים נוספים אנא צרו עמנו קשר באתר או בטלפון ונשמח לסייע לכם.

מודעות: