הלוואה חוץ בנקאית מיידית בהוראת קבע

הלוואות לעסקים מתחילים

תוכן עניינים

הלוואות לעסקים מתחילים
הלוואות לעסקים מתחילים

כל המקומות שמציעים הלוואות לעסקים מתחילים

פתיחה של עסק חדש בכל תחום שהוא אינה עניין של מה בכך ללא כל צל של ספק. מצד אחד, אנו חשים לעתים כי אם רצינו להקים עסק – יחסית קשה לנו לקבל אשראי, וכך להתחיל בהקמת העסק שלנו. מן הצד השני, אפשר שלעתים פשוט לא חיפשנו מספיק. בפועל, יש לא מעט גופים כאלה ואחרים אשר וודאי ישמחו לתת הלוואות לעסקים מתחילים, גם אם לאנשים שרוצים להקים את העסק, אין ניסיון ממשי. כמובן שבכל המקרים יש להציג תוכנית עסקית מפורטת, אך יש סיכוי טוב מאד שלפחות גוף אחד – ישמח להעניק לכם הלוואה.

אז מי מעניק הלוואות לעסקים מתחילים?

  • הבנקים – הגוף הראשון אלו הם כמובן הבנקים, שהם אלו שיכולים להעניק הלוואות לעסקים מתחילים בסכומים הגבוהים ביותר שיש. יש לציין שכיום בחסות הקרן להקמת עסקים קטנים בערבות המדינה, אפשר לקבל הלוואה דרך הבנק של עד 500 אלף ש"ח, בערבות המדינה, בתנאים נוחים יחסית.
  • חברות האשראי – חברות האשראי נכנסו בשנים האחרונות לשוק ההלוואות, והן מוכנות להעניק גם הלוואות לעסקים מתחילים. יש לציין כי גובה ההלוואות הנ"ל לרוב מוגבל לכמה עשרות אלפי ש"ח, ויש לקחת בחשבון שאחוזי הריבית גבוהים יותר. היתרון הוא שלרוב ההלוואה היא מידית וקל יותר לקבל אותה.
  • קרנות למימון עסקים קטנים – יש בארץ מספר קרנות שונות, שעוסקות במתן הלוואות לעסקים מתחילים. לרוב הקרנות עוסקות במימון של מיזמים שונים, עבור אנשים ללא חובות פיננסיים, ורוצות לעודד מצוינות באזורים קריטיים – בעיירות פיתוח, באוכלוסיות מיעוט, במקומות בפריפריה, וכיו"ב.
  • גופי מימון עצמאיים – ישנם גם גופי מימון עצמאיים ובלתי תלויים, שמכונים להעניק הלוואות לעסקים מתחילים בתנאים שונים. גם כאן, יש לזכור שהריביות גבוהות יחסית, אבל אפשר לקבל לרוב הלוואות בסכומים נוחים מאד ועם פריסת תשלומים טובה.

הלוואות לעסקים מתחילים – אז מה מתאים לכם?

לכל אחד, יכול להתאים גוף אחר. אפשר כמובן לפנות למספר גופים במקביל, בכדי להגביר את הסיכויים לאישור ההלוואה.

מודעות: