הלוואה חוץ בנקאית מיידית בהוראת קבע

כרטיס אשראי חוץ בנקאי

כרטיס אשראי חוץ בנקאי
כרטיס אשראי חוץ בנקאי

בעבר כדי לקבל כרטיס אשראי היינו הולכים קודם כל אל הבנק שבו אנו מקיימים חשבון. זו הדרך המהירה והפשוטה ביותר לקבל כרטיס אשראי. למעשה, גם היום זה כך. תחשבו על זה – אנו מקיימים כבר חשבון והבנק מכיר אותנו ואת ההתנהלות שלנו, את הפרטים שלנו בחשבון: עו"ש, פיקדונות ועוד. מדוע אם כן שנרצה כרטיס אשראי חוץ בנקאי? ובכן יכולות להיות לכך סיבות רבות.

מהו כרטיס אשראי חוץ בנקאי?

כרטיס אשראי חוץ בנקאי הוא כרטיס אשראי אותו אנו מקבלים מחברת אשראי הפועלת באופן פרטי, ללא קשר לבנק. אנשים רבים שאינם מקבלים כרטיס אשראי מהבנק מסיבה מסוימת או שהמסגרת בכרטיס האשראי בבנק אינה מספקת אותם פונים לחברות חוץ בנקאיות, אשר גמישות יותר בנושא מתן אשראי עם מסגרת וכך הלקוח נהנה ממסגרת אשראי נוספת, ללא קשר למסגרת הבנקאית שלו. כמו כן, לעתים טוב שיש יותר מכרטיס אשראי אחד שניתן להשתמש בו: למשל כאשר אחד נאבד, השתפשף ונהרס יותר מדי וכו'.

מי זכאי לקבל כרטיס ובאיזו מסגרת?

כל אחד שיש לו דירוג אשראי טוב או תקין והיסטוריית התנהלות תקינה בחשבון יכול לקבל כרטיס אשראי מחברה חוץ בנקאית. אלה גמישות יותר מהבנק במתן כרטיס האשראי וכן גם בקבלת מסגרת אשראי גדולה יותר שאינה קשורה לחשבון שלכם בבנק. בדרך כלל חברות חוץ בנקאיות יתחילו ממתן אשראי של 3 עד 15 אלף ₪ ובמקרים רבים ייתכנו גם מסגרות מעט גדולות יותר.

איזה שירותים תמצאו אצלנו באתר?

  • הלוואה דחופה למוגבלים
  • הלוואה למוגבלים בהוראת קבע
  • הלוואה למוגבלים בחשבון
  • הלוואה בכרטיס אשראי חבר
  • הלוואה בכרטיס אשראי חוץ בנקאי
  • הלוואה בכרטיס אשראי מיידית
  • הלוואה בכרטיס אשראי ריבית
  • הלוואה בכרטיסי אשראי
  • הלוואה חוץ בנקאית למוגבלים

האם יש הטבות או דברים מיוחדים הנלווים לכרטיס אשראי חוץ בנקאי?

כמובן. למרבית חברות האשראי יש כרטיסים מסוגים שונים שבהם ניתן לצבור נקודות ולהמיר אותן לשוברים, הנחות ודברים נוספים. כמו כרטיסים 1+1 לסרט או מסעדה, הנחות ברשתות גדולות ועוד. יש גם כרטיסי אשראי שמעצם הסוג שלהם מעניקים הנחות בכרטיסי טיסה ונופשים בחו"ל ועוד.

האם נוכל לקבל הלוואה על חשבון מסגרת הכרטיס או הלוואה ללא קשר למסגרת הכרטיס?

כמובן. כל חברת אשראי מאפשרת ללקוחות לקבל הלוואה מהירה ומיידית לחשבון המשויך לכרטיס על חשבון מסגרת הכרטיס. כל חברות האשראי מספקות גם הלוואות שאינן קשורות למסגרת הכרטיס אולם זו תצטרכו לבקש בנפרד.

היכן נוכל לעקוב אחר ההוצאות שלנו בכרטיס האשראי החוץ בנקאי?

לכל חברת אשראי יש אתר אינטרנט משלה שכאשר תעשו בה כרטיס אשראי תוכלו לפתוח משתמש וסיסמה משלכם ולעקוב אחר ההוצאות שלכם בכרטיס, לבקש לאורך הזמן לשנות את מסגרת האשראי, לבקש כרטיס אשראי נוסף או ליצור קשר עם החברה.

מודעות: