הלוואה חוץ בנקאית מיידית בהוראת קבע

הלוואות אקספרס

תוכן עניינים

הלוואות אקספרס לשכירים

עובדים שכירים נתקלים לעיתים קרובות בבעיות מימון. בניגוד לעצמאיים, פרילנסרים או אנשי עסקים המקבלים הטבות מגופים מוסדיים וחברות אשראי, לקוחות שכירים לא תמיד יכולים לשאת בהוצאות מבלי לחרוג מהמסגרת המותרת. חריגה מן הסוג הזה גוררת שורה ארוכה של הוצאות בלתי רצויות והיא מחייבת תשלומי פיגורים, קנסות ועמלות.

למה הלוואות אקספרס מתאימות לשכירים?

הפתרון עבור רוב השכירים הזקוקים למנוף פיננסי מהיר הוא הלוואות אקספרס. אלו הלוואות הניתנות במהירות על ידי גופים חוץ בנקאיים. הגופים פועלים ברישיון משרד האוצר והם מציעים מימון לגיטימי לחלוטין. הלוואות פרטיות לשכירים לא דורשות העמדת ביטחונות, ערבים או מסמכים. אפשר לתאם הלוואה באמצעות יצירת קשר עם אחד מנציגי החברות המעניקות את המימון ולברר על תנאי החזר וריביות.

הלוואות אקספרס
הלוואות אקספרס

הלוואות אקספרס לכל מטרה

שכירים בוחרים לקחת הלוואות אקספרס בגלל שניתן להשתמש בהן לכל מטרה. בעוד הגופים המוסדיים והבנקים דורשים תכנית עסקית או לפחות הצהרה על מטרת ההלוואה, בגופים חוץ בנקאיים לא קיימת דרישה כזו. המשמעות עבור שכירים היא שיפור מיידי באיכות החיים. כיום ניתן לראות עוד ועוד מקרים של נטילת הלוואות מהירות לטובת החלפת רכב, שיפוץ בית או מימון אירוע פרטי כמו חתונה, ברית ובר מצווה. הכסף מועבר לחשבון הלקוח תוך זמן קצר והוא בוחר כיצד לנצל אותו.

סוגי הלוואות אקספרס

יש סוגים שונים של הלוואות אותן יכולים שכירים לקבל. הריבית הממוצעת בהלוואות אלו עומדת על 7%, היא משתלמת בהשוואה לתשלומי הפיגורים על חריגה בחשבון הבנק והיא גם אטרקטיבית בטווח הרחוק. יש הלוואות המיועדות ללימודים ובהן סטודנטים יכולים ליהנות מריבית של 4% בלבד והלוואות לסגירת חובות שבהן הריבית נעה בין 5%-7.5%.

מומלץ לקבל ייעוץ לפני נטילת הלוואות ולהבין כיצד הן בנויות. חשוב לנצל את שירותי הייעוץ ולשאול על מסלולי הלוואה אפשריים, ריביות ופריסת תשלומים ועוד. הייעוץ מבוסס על הסטטוס של הלקוח, על ההכנסה החודשית וכמובן על הסכום המבוקש. התאמת הלוואות בצורה כזו תעניק ללקוח שכיר מימון מיידי ותאפשר לו להימנע מצבירת חובות או קנסות.

מודעות: