הלוואה חוץ בנקאית מיידית בהוראת קבע

הלוואה לחתונה

תוכן עניינים

חתונה כמו של ההורים שלכם? אז זהו שלא!

ההורים של רובינו התחתנו בבית כנסת, באולם קטנטן של מכר או חבר ואוי בכלל ברבנות או אצל רב קהילתי כלשהו. היום, הסיפור הוא אחר לחלוטין. מדובר על הפקת אירוע. חתונות ואפילו הקטנות שביניהן של 100 אישי למשל הן עניין מורכב. במידה שאין לכם מקור מימון עבור החתונה הזו כדאי שתקראו את השורות הבאות.

האם חסכתם כסף בצד?

אם כן, יש לדעת בדיוק כמה בן הזוג וכמה בת הזוג מביאים כל אחד בתורו וכן כבר להתחיל בביקורים ופגישות היכרות במקום הרלוונטי עבורכם. כך למשל, אם אתם מתכוונים להתחתן במתחם  גן ואולם אירועים ברחובות והשפלה קבלו הצעת מחיר ממספר גני אירועים באזור ראשון לציון, רחובות, חולון וכדומה.

האם ההורים יעזרו?

יש להבין באופן ברור לחלוטין האם ההורים מוכנים או יכולים לסייע. במידה שההורים של החתן והכלה מתכננים לתת צ'ק שמן אחרי החתונה – ניתן להיות אסרטיביים וקצת להקדים את הזמן ולבקש מהם את הכסף מראש. יש הורים שבלי קשר למתנת החתונה מוכנים לממן אחוז מסויים מהחתונה מבלי רצון לקבל כלום חזרה (אם יש לכם הורים כאלה – אז אתם במצב טוב ושפר עליכם מזלכם).

כמה אורחים יהיו בחתונה שלכם?

זהו אולי הנתון הכי משמעותי בכל עניין סידור החתונה. יש משפחות קטנות שמקסימום בלחץ גדול יצליחו לארגן 50 איש. חתונה שכזו אינה מתאימה לרוב האולמות בארץ והיא תתאים למסעדה, גן אירועים קטן או בית קפה שבו ניתן לקבל גם שירותי קייטרינג מקומיים. בחתונות גדולות יורת של 100 אורחים עד ל-300 (שם נמצא רוב העם המתחתן) יגדלו ההוצאות באופן משמעותי וידרש גן ואולם אירועים במרכז הארץ גדול או גן רחב ידיים. לחתונות הענק של 400 עד 800 אורחים דרושה הכנה מיחודת וגם כמות מזומנים רצינית מאוד.

DJ מגניב וצלם מהטובים שיש

אלו גם עולים כסף – יש לסכום את כלל העלויות אותן אתם אמורים להוציא על קייטרינג, צלמים, די גיי ושאר הפקות ומיתוגים באירוע – כמו חליפות שמלות וכדומה.

עוד פרמטרים

באיזה יום בשבוע תתחתנו? האם ידעתם שחתונה ביום חמישי עולה יותר? עד 20% אחוז יותר אפילו. כמו כן תמחורים שונים נודעים לימי השבוע האחרים – חתונה בשישי בצהריים למשל נחשבת להכי זולה ואטרקטיבית מבחינת המחיר. האם מדובר על חתונה בימי החורף או באביב? אל מול חתונה קיצית או סתווית. חתונות הקיץ הן היקרות ביותר ובפרט בעונה החמה של חודש אוגוסט.

אז כמה זה אמור לעלות לנו ומהיכן יגיעו שאר המימון שלנו?
אחרי שסיימנו להעריך את הסכום יש לנו ולהורים שלנו לתת לנו ובהתחשב בהצעות המחיר אותם קיבלו בני הזוג מכל אותם גני אירועים וחתונות, הגענו לישרות האחרונה שתגיד לנו כמה כסף ניתן להלוות.

החישוב הסופי של גובה ההלוואה ומה הולכת ההלוואה לממן עבורנו

אם ההלוואה אמורה לכסות רק את ההכנות ההיקפיות אז סביר להניח כי לא מדובר על סכום גדול. ניתן לשער כי מדובר על כ-20 30 אלף שקלים. במידה שמדובר על הלוואה לחתונה שבאה לממן חתונת ענק של 800 איש במתחם של אולם אירועים בראשון לציון, למשל, הרי שכאן אתם כבר צריכים להתחיל "לקרוא לילד בשמו" ולהבין על איזו הלוואה לחתונה תשימו את ידכם.

2 סוגי הלוואת שיכולות להיות רלוונטיות במקרה של בני זוג צעירים שעומדים להינשא הן: הלוואת גישור והלוואה ארוכת טווח. את הראשונה לקוחים לפני האירוע וניתן לסגרו בבת אחת אחריה. ההלוואה ארוכת הטווח מאפשרת פריסה לשנים רבות במידה וכרגע אתם עוסקים בהוצאות אחרות של קניית דירה למשל ואין ביכולתכם לשלם כל כך הרבה כספים בבת אחת.

ממי לקוחים את הלוואה לחתונה

אם לא מדברים אל גורמים שאינם חוקיים כמו השוק האפור, אז קיימים אפיקי הלוואה מול הבנקים ומול חברות האשראי. קיימות גם אפשרויות להלוואת חוץ בנקאיות וכן כיום יש מיזמים חברתיים של הלוואה מאנשים פרטיים. מהות ההלוואה מתבססת על הפריסה שלה לכמות חודשים, כמות הריבית אותה נידרש לשלם פר תשלום ומהם התנאים של ההלוואה במידה שחילה משהו אינו מתרחש כשורה.

רוב הזוגות

לוקחים הלוואה בת כ-50 אל, שקלים ומקווים שיקרה הדבר הטוב ביותר והוא עודף כסף ממתנות האורחים. עודף זה יסייע לסגור את ההלוואה באופן מיידי או לפחות להתקרב אל היעד של סגירת ההלוואה. מי שלא, ישלם חודש בחודשו את התקבולים האלו ובתקווה שיצליח להשיג סכום כסף משמעותי על מנת לסגור את החוב מהר ככל שניתן. שהיה בהצלחה ובמזל טוב.

מודעות: