כרטיס אשראי ללא חשבון בנק

כרטיס אשראי ללא חשבון בנק
כרטיס אשראי ללא חשבון בנק

בשנים האחרונות אחת החברות החשובות ביותר בתחום האשראי והפיננסים הייתה כרטיסי אשראי ללא חשבונות בנק. כרטיס אשראי זה הוא כרטיס הניתן בשיתוף חברת כרטיסי אשראי בינלאומית מובילה, המאפשר טעינת הכרטיס במזומן או העברה ידנית לחשבון בנק וירטואלי שנפתח עבור בעל הכרטיס. אתה יכול להשתמש בכרטיס על בסיס רכישות מקוונות של מאות אלפי חברות ומיליוני חברות ברחבי העולם. כל זה כרטיסי אשראי בינלאומיים, אך אין מסגרת אשראי. אתה משתמש בכרטיס רק עבור הסכום שאתה תובע בכרטיס, והוא בדרך כלל מוגבל לסכום מסוים על פי התנאים הרלוונטיים באותה עת.

לאן צריך לפנות כדאי לקבל כרטיס אשראי ללא חשבון בנק?

חברות מסוימות אף משתפות פעולה בייצור כרטיסי אשראי חוץ בנקאיים, אך אנשים שאינם מסוגלים להשיג כרטיסי אשראי בנקאיים או כרטיסי חוץ בנקאיים מחברות כרטיסי אשראי שונות מסיבות מסוימות. זה יכול להיות בגלל חשבונות בנק מוגבלים, הצהרות פשיטת רגל (פשיטת רגל), או מסגרת התפוסה שמחזיקה את הכרטיס מחויב בחשבון. הבנק לא רוצה להגדיל את המסגרת. בעבר היית צריך לפתוח חשבון בנק המיוצג על ידי החברה ויצר כרטיסים דרך חברות גלובליות, אך התפעול בבית פשוט בהרבה ומאפשר לך לעשות זאת.

מה צריך לדעת לפני שמקבלים כרטיס כזה

כל סניף של החברה שהנפיק את כרטיס האשראי יכול להשיג כרטיס אשראי ללא חשבון בנק. תוכלו לבחור מבין מספר אפשרויות עיקריות: כרטיס אחד המאפשר תשלום או להשתמש בכרטיס שני. תוכל גם להציג את האפשרות להפקיד סכום התחלתי ספציפי בכרטיס כדי לחסוך בעלות ההתחלתית של יצירת הכרטיס. העמלה עבור כל כרטיס מפורטת ביותר. תוכלו להשתמש בכרטיס לקניות מקוונות, להשתמש ישירות בסוחר ואפילו למשוך כסף מהכרטיס דרך הכספומט לפי הצורך.

הדרך הטובה והמהירה לטיפול בבעיה שלכם

כמעט יותר מ 10 אחוז מהתושבים בישראל חייבים כסף להוצאה להורג ומאות אלפים פשטו את הרגל. במקרה זה, אף בנק או מוסד אשראי אינם יכולים לספק את בקשת כרטיס האשראי שלו. לפיכך, הפתרון היחיד של הבנק להשתמש בכספי שכר הוא להפקיד עבודה (או כספים אחרים) לחשבון מיוחד שנפתח רק לכרטיס ופעל לפי ההוראות בכרטיס. השתמש בכרטיס לסכום שנגבה.

למידע נוסף על כרטיס אשראי חוץ בנקאי למוגבלים אתם מוזמנים להישאר באתר

מודעות: