הלוואות והחזר דרך כרטיס אשראי

הלוואות והחזר דרך כרטיס אשראי
הלוואות והחזר דרך כרטיס אשראי

עסקים הדורשים הלוואות בגדלים שונים נקראים חברות חוץ בנקאיות ומבקשים אישור. אחת השאלות הראשונות שנשאלו הייתה דרך לקבל החזר החודש.

ישנן מספר דרכים לקבל החזר הלוואה, באמצעות המחאות, הוראות עמידה או כרטיסי אשראי. שיטת החזר כרטיס האשראי היא אחת הנוחות ביותר.

קבלת הלוואות חוץ בנקאיות

הקונה מבקש את ההלוואה במחיר קבוע, לחיצת הנושה מאשרת בקשה זו, נותנת את הכסף לחשבון הבנק של העסק, ובמקביל חותמת על בעל הסכם האשראי המכסה את הריבית והעמלות. הסכום הכולל המשויך לעלויות הוא חלק ממספר התשלומים עליהם סוכם.

אם לדוגמא אתם מתכננים לקחת הלוואות והחזר דרך כרטיס אשראי והיא מתוכננת להחזר של ארבע שנים, היא תחויב בכרטיס אשראי, כולל 40 ושמונה תשלומים, לפי חלוקה שתוצב מראש בין הצדדים. כמות קבועה או כמות משתנה. אפשרות נוספת היא לאפשר גרייס להתאושש מהמשבר הכלכלי או להתכונן לרכישת ציוד חדש שנרכש בכספי הלוואה.

תקופת החסד המרבית הינה שנה ואישור להפעלת הטבה זו נובע מהצורך לתת לחברה תקופה מקדימה ללא נטל תקציבי, כך שתוכלו להפסיק את הפרויקט ולפעול בחופשיות בהתאם לתזרים המזומנים, מבלי שיוחלו עליו סכומים נוספים.

תשלומים דרך כרטיס אשראי

הרוצה לשלם בכרטיס אשראי כדי לוודא שלחברת האשראי יש מסגרת רחבה מספיק לתשלומים אלה בכרטיסים הספציפיים שעבורם יש לשלם את החבילות.

אם המסגרת בכרטיס אשראי שלכם אינה מספיקה לכל ההחזרים, הלקוח פונה לחברת כרטיסי האשראי ורוצה להגדיל את התיבה למשך פרק זמן מסוים עד לרוב התשלומים הנכונים.

כרטיס אשראי עסקי משמש לנושאים יומיומיים, קניית צרכים עסקיים שונים כמו אביזרים למשרד, כיבוד לאורחים ועובדים ועוד.

בהצהרה החודשית כי העסק קיבל את הוצאותיו השונות, סכום האשראי שנקבע כסכום או כמות קבועים ישתנה בהתאם לתשואה הקבועה, ומנהל החשבון ירשום את הנושא בספרי החברה.

הלוואות והחזר דרך כרטיס אשראי אצלנו בפורטל

הפורטל שלנו מציעה שפע של אפשרויות החזרה למגוון לקוחות וכולם בוחרים באפשרות המועדפת עליהם בהתנהגות נוזלית. השימוש בחיובי כרטיסי אשראי אינו מחייב רישום אינספור צ’קים או חתימה על הזמנה קבועה.

בנוסף תמצאו אצלנו גם:

  • הלוואות בכרטיס אשראי
  • הלוואות בכרטיס אשראי ללא תפיסת מסגרת
  • הלוואה בכרטיס אשראי ללא תפיסת מסגרת
  • הלוואה בכרטיס אשראי
  • הלוואות בכרטיס אשראי חוץ בנקאי
  • הלוואות בכרטיס אשראי ללא מסגרת
מודעות: