ייעוץ פיננסי

ייעוץ פיננסי
ייעוץ פיננסי

איך לקבל הלוואה עם ייעוץ פיננסי?

ייעוץ והכוונה פיננסית, מופיעים לרוב כאשר יש תקופות בחיים, בהן אנחנו זקוקים לעזרה כלכלית. נולד לנו ילד, אנחנו רוצים לרכוש בית גדול יותר,
להחליף רכב או המינוס פשוט גדל ותפח…. אחד הפתרונות הטובים והמהירים הוא לקיחת הלוואות.
העניין הוא שרק המחשבה על הסחבת בעת בקשת הלוואה פעמים רבות מרתיעה אותנו.
עכשיו, תארו לכם מקום אליו אתם מתקשרים, מסבירים מה אתם צריכים וכמה כסף, ותוך 24 שעות,
הכסף אצלכם! יש מקום כזה, חברה המאפשרת לקיחת הלוואות בסך של עד 100 אלף שקלים – בקלות ובמהירות!
 • התנאים הטובים ביותר – לקיחת הלוואות זה לא רק לקחת כסף לצורך מסוים. לקיחת הלוואה זו התחייבות, אבל גם ובעיקר שיקול כלכלי. תגלו שאפשר לקבל הלוואה בריבית הנמוכה ביותר, ללא עמלת פתיחת תיק ובדיסקרטיות מוחלטת.
 • מבחר הלוואות עצום – יש בשוק מגוון עצום של הלוואות שניתן לקחת, כשהשאלה היא רק להתאים הלוואה לצרכים הספציפיים שלכם. יש אפשרות בחירה בין הלוואות בנקאיות לבין הלוואות חוץ בנקאיות, כשההבדל העיקרי בין שני סוגי הלוואות אלו היא הריבית. אצלנו תוכלו לקבל הלוואות בתנאים נוחים ובפריסה מאוד גמישה. אנו מציעים גם מגוון רחב של הלוואות לסטודנטים וגם הלוואה לשכירים ואפילו לעצמאיים.
 • במהירות וביעילות – כדי לקבל הלוואות יש צורך במילוי כמה טפסים סטנדרטיים, שיכולים להקל על בדיקת האפשרות למתן הלוואות למבקשים. אם לא מתגלים מכשולים אנו מאשרים הלוואה בתוך 24 שעות.
 • אמינות – חשוב להדגיש שחברתנו היא חברה אמינה ומהימנה, שמאפשרת קבלת הלוואה ביעילות, במהירות וללא סחבת. החברה מקפידה על כללי גילוי נאות, בדיקת בטחונות למבקשי הלוואות לצורך תשלומן במועד.

למה צריך ייעוץ פיננסי ללקיחת הלוואה חוץ בנקאית

 • הגדירו צורך. לאיזו מטרה אתם לוקחים הלוואות וכמה כסף  אתם רוצים.
 • הכינו מסמכים. לקיחת הלוואה דורשת בטחונות.
 • זמן פירעון. בדקו בכמה זמן תוכלו להחזיר הלוואה שתרצו לקחת.
כל מה שרציתם לדעת על ייעוץ פיננסי
כל הדברים הגדולים בחיים הם דברים שצריך לשלם עליהם…. אבל לא תמיד יש לנו כסף. זה בדיוק המקום לפתרון הזמין: לקיחת הלוואה מגורמים שונים. כלומר, אנחנו לוקחים הלוואה בסכומים שונים, ומתחייבים להחזיר אותן בטווח שנים מסוים, ובריבית מסוימת.

לוקחים הלוואות וגם מחזירים – ככה זה עובד

הלוואות הן פשוט סכום כסף שאנחנו לוקחים מאדם פרטי או מגוף כלשהו, המוסמך להעניק הלוואות,ומתחייבים להחזיר את סכום הכסף בתנאים שנקבעו מראש.

התנאים שנקבעים בעת לקיחת הלוואה הם בדרך כלל מועד החזרת סכום הלוואות שנלקח, וגם כמה ריבית תשלום בגין לקיחת הלוואות לזמן שנקבע.

ניתן לקחת הלוואה במטבע מסוים, למשל, שקלים או דולרים, אך לא בהכרח יש להחזיר הלוואות באותו מטבע. הריבית על לקיחת הלוואות נקבעת על פי זמן החזר הלוואה, תנאי התשלום וכמובן מצב הריבית במשק.

מי יכול לעזור לכם ייעוץ פיננסי כדאי לקחת הלוואות?

לקיחת הלוואה היא בעצם פעולה פשוטה למדי. בעצם כל מי שעובד, ויכול להוכיח אפשרות החזר של הלוואות לפני לקיחתן, יכול לקבל הלוואה לצרכיו.

אתם פונים לגוף, המאפשר לקיחת הלוואה, ובודקים את כל האפשרויות שעומדות בפניכם. כלומר, איזה סכום ניתן לקחת באמצעות הלוואות אלו, כמה זמן צריך לשלם הלוואות אלה, וגם כמה כסף נשלם בכל תשלום עבור אותן הלוואות. פעמים רבות אתם תחליטו שהתנאים ללקיחת הלוואות לא מתאימים לכם, ותפנו לחיפוש אחר הלוואות ממקום אחר.

הלוואה חוץ בנקאית המותאמת לצרכים האישיים

כיום ניתן למצוא הלוואות המותאמות לצרכים הספציפיים של האנשים. אם אתה סטודנט, וצריך לשלם את שכר הלימוד – תוכל לקחת הלוואה לסטודנטים. אם את רוצה לקנות רכב חדש, יש אפשרות לקחת הלוואה למטרה הזו. וכמובן יש את המשכנתא, שזה בעצם שם כולל של הלוואות לרכישת הנכס הכי גדול שכנראה נרכוש במהלך החיים – הבית.
בדרך כלל כשלוקחים הלוואות לרכישת בית או דירה יש צורך בפרוצדורה ארוכה יותר מאשר הלוואות למטרות אחרות. הביטחונות שנדרשים בעת לקיחת הלוואות כאלה הם גדולים יותר, ובדרך כלל זמן החזר של הלוואות אלה הוא ארוך יותר. בנוסף לכך, הלוואות לרכישת דירה ניתן למחזר, וכך להוזיל את עלות אותן הלוואה במהלך החזרת סכומי הלוואות אלה לבנק או כל גוף ממן אחר.

הלוואות? יותר קל משחשבתם…

כולנו חולמים על כסף בלתי מוגבל שנופל לחיקנו והופך את החיים שלנו לקלים ונוחים. אבל המצב הוא בדרך כלל כזה, שאנחנו צריכים לעבוד רוב חיינו, וכמובן להסתייע מפעם לפעם בפתרון של לקיחת הלוואה מגורמים שונים כדי לממן הוצאות שונות. לקיחת הלוואה זו הדרך שלנו לפעמים להתקדם בחיים, וגם אפשרות לרכישות שבאופן אחר אין לנו אפשרות לבצע.

הלוואות לכווווולם….

התפיסה שלקיחת הלוואה נועדה רק לאנשים עם בעיות כספיות. לקיחת הלוואה מתאימה לכל מי שרוצה לקנות משהו, והתקציב שלו באותה תקופה לא מאפשר לו. לקיחת הלוואות כיום היא פרוצדורה פשוטה למדי, בעצם הרבה יותר פשוטה ממה שחשבתם.
 • תפתחו חשבון – אם פותחים חשבון חדש בבנק, די מהר מציעים לכם סוגי הלוואות. כמובן שהדברים תלויים בהכנסה שלכם וביכולת שלכם להחזיר הלוואה שתיקחו.
 • קחו הלוואות מקרן הפנסיה שלכם – יש לכם פנסיה? קרן השתלמות? ביטוח מנהלים? סתם ביטוח? מעולה. כל הגופים הללו מעניקים הלוואה בתנאים נוחים ועם הרבה פחות פרוצדורה מאשר בבנקים. לא רק זאת, בדרך כלל הלוואה שנלקחות מגופים אלה זולות יותר וגמישות יותר מבחינת אפשרויות ההחזר
 • בקשו הלוואות חוץ בנקאיות מחברות האשראי – בדרך כלל אם יש לכם כרטיס אשראי, מגיעות לכם הלוואות בתנאים נוחים ובמהירות יחסית. בנוסף לכך, הלוואות שניתנות באמצעות כרטיסי האשראי באופן פסיכולוגי לא נחשבות "הלוואות אמיתיות" אלא עוד תשלום שוטף בכרטיס.
 • חפשו הלוואות חוץ בנקאיות – כיום, ניתן לקחת הלוואות חוץ בנקאיות בחברות שמוסמכות להעניק הלוואה לפונים. היתרון בלקיחת הלוואה בחברות כאלה הוא שניתן לקבל הלוואות במהירות ובנוחות. האפשרות להחזרת הלוואות בחברות אלה היא גמישה מאוד, ובדרך כלל הלוואה שלוקחים בחברות אלה הן בריבית נמוכה יותר מאשר הלוואה שלוקחים בבנק.
 • בקשו הלוואות ממקום העבודה – בדרך כלל רוב מקומות העבודה מעניקים הלוואה בתנאים מעולים. תשלום הלוואה אלה מתבצע בדרך כלל דרך תלוש המשכורת כך שזה לא מנפח את מסגרת האשראי שלכם בבנק.
 • בררו על הלוואות מהמשכנתא – אם יש לכם משכנתא, רוב הסיכויים שתוכלו לקחת הלוואה לכל מטרה או הלוואות נוספות על חשבון המשכנתא. זה כרוך בפרוצדורה פשוטה יחסית, ואתם מחזירים הלוואות אלה כסכום נוסף במשכנתא.

ייעוץ פיננסי אודות מיסוי בינלאומי

החוק למיסוי בינלאומי קיים זה למעלה מעשור שנים וכלל למעשה שני סוגים מרכזיים של מיסוי – מיסוי פרסונאלי ומיסוי טריטוריאלי.

לפני שנסקור ונעמוד על ההבדלים בין שניהם, נציין כי מיסוי בין לאומי נחשב לאחד הנושאים המורכבים ביותר בתחום דיני המיסים ולכן יש לבחון את הדברים לעומק ולהיות בקיאים במידה ואתם מעוניינים לפעול ו/או להקים פעילות הנוגעת לסוגיות אלו.

מיסוי טריטוריאלי מול מיסוי פרסונאלי

את שיטת המיסוי הפרסונאלי חשוב לייחס ראשית אל משלם המיסוי בתור תושב ישראל שעליו להעביר את כל המיסים והתשלומים השוטפים המוגנים בחוק, כמו כן גם חברה שנרשמה כחוק ברשם החברות מחויבת בתשלומי המס הללו

להלן ההבדלים המרכזיים:

 • מיסוי טריטוריאלי: כל אזרח תושב ישראל יש לו חובות בסיסיות במדינה ואחד מהם הוא לשלם מיסים, אדם שעובד או שרשותו חברה צריך להצהיר על הכנסותיו ובהתאם לכך לשלם מיסוי טריטוריאלי, או לחילופין אדם שאינו מתגורר במדינת ישראל אבל עדיין מניב הכנסות מהמדינה, עליו לשלם מס זה. מדובר כאמור על אדם אזרח ישראל שיש ברשותו הכנסות מחוץ למדינה וחייב במס זה. כמו כן גם חברה שנרשמה כחוק ברשם החברות מחויבת בתשלומי המס הללו.
 • מיסוי פרסונאלי: את שיטת המיסוי הפרסונאלי חשוב לייחס ראשית אל משלם המיסוי בתור תושב ישראל שעליו להעביר את כל המיסים והתשלומים השוטפים המוגנים בחוק, ההבדל המהותי בין שתי שיטות אלו הוא שבמיסוי הטריטוריאלי מדובר במיסוי על ההכנסות בארץ בלבד לעומת המיסוי הפרסונאלי המדבר ע הכנסות גם בארץ וגם מחוצה לה.

הבעייתיות הקיימת

ישנה בעיתיות מסוימת בשיטת המיסוי הפרסונאלי שכן יכול להיווצר מצב של כפילות מס כלומר- אם אדם יש לו הכנסות ממדינה כזו או אחרת הוא מחויב במס באותה מדינה ובו זמנית הוא מחויב במס ע"י המדינה בה הוא תושב.

כדי להסדיר עניין זה יש סוג של אמנה המעידה על כך ובהתאם אותו תושב משלם את המס הרצוי ללא כפילות.

אי לכך ובשל הנסיבות הנ"ל ייעוץ פיננסי ותכנון מס בינלאומי הוא אחד הדברים החשובים שיש לעשות כאשר ישראלים רוצים לנסות את מזלם הכלכלי מעבר לגבולות המדינה.

חשוב לזכור כי מיסוי בינלאומי הוא משתנה בין מדינה למדינה ושיטות המיסוי במדינות כאלו ואחרות הם שונות, יחד עם זאת שיעורי המס אינם קבועים ומשתנים אף הם.

במצבים כאלו רצוי מאד להתייעץ עם מומחה מקצועי ומיומן בתחום המיסוי הבינלאומי על מנת להבין יותר לעומק את הדברים ולתכנן היטב את צורת המיסוי והאם דבר זה בכלל כדאי מבחינה כלכלית.

מודעות: