הלוואה חוץ בנקאית מיידית בהוראת קבע

הלוואה קורונה

הלוואה קורונה לוקחים רק אצל המומחים!!!

בעלי עסקים: מצא מנהיגים מסומנים בקופת ביטוח המדינה לנפגעי משבר קורונה
על רקע התפרצות נגיף קורונה הוחלט לפתוח קורסים להלוואות ייעודיות לחברות שנקלעו לקשיים

מי רשאי לבקש הלוואה קורונה?

חברות קטנות ובינוניות (תהליך מכירות שנתי של עד 100,000,000 ש"ח) * לזיהוי הקשר בין תזרימי הון ויציאות וירוסים. בקשות שיוגשו בדרך זו יישלחו עם המסמכים הבאים:

הצהרה שנחתמה בפני עורך דין המחייבת מידע על הקשר בין הזרימה לפריחת הנגיף
תחזית חודשית לביצועים לפעילות הקרובה לשנה

היתרונות והחסרונות של לקיחת הלוואה חוץ בנקאית

הלוואה חוץ בנקאית – זוועה או להיט

הלוואה חוץ בנקאית היא הלוואה שאינה מערבת את חשבון הבנק שלכם. הלוואות מסוג זה נלקחות מחברות פרטיות, מחברות האשראי השונות ואף מהבנקים (כמסלול אלטרנטיבי להלוואות הבנקאיות בעלות ההגבלות הנוקשות יותר). להלוואה חוץ בנקאית לרוב קיים סכום מקסימאלי של כמה עשרות אלפי שקלים ונטילתה אפשרית ביחד עם לקיחת הלוואות נוספות במקביל. בשורות הבאות נפרוט מספר יתרונות וחסרונות לשיטה זו של הלוואות.

הלוואה קורונה
הלוואה קורונה

הלוואה חוץ בנקאית מאפשרת לכם לקחת כמה הלוואות במקביל

יתרון, שיש שיאמרו שהוא גם חסרון, אחד של הלוואות חוץ בנקאיות הוא האפשרות לקחת אותן במקביל להלוואות נוספות. לעיתים, הצורך בהלוואות נובע בשל התנהלות כלכלית לא נכונה ולעיתים הוא נובע מהכרח, בשל מקרים רפואיים או אחרים שדחופים לאותו הרגע. היכולת לקחת כמה הלוואות במקביל, בצורה של הלוואה ממקור שאינו הבנק במקביל להלוואה מהבנק היא לעיתים הפתרון היחיד למי שעושה זאת.

החזר הלוואות חוץ בנקאיות אפשרי במגוון רחב יותר של תשלומים ומועדים

בגלל העובדה שהלוואות חוץ בנקאיות ניתנות על ידי מספר רב של גופים, קיימת תחרות מתמדת בין החברות השונות המספקות שירות זה. התחרות מובילה לכך שהסדרי החזר ההלוואה ומועד תחילתו משתנים בין חברה לחברה ומספקים לכם, הלקוחות, יכולת בחירה רחבה יותר. בנוסף, הריבית הגבוהה יותר מהריבית הנגבית על ידי הלוואות בנקאיות היא סיבה נוספת לכך שקיים טווח רחב יותר של אפשרויות החזר החוב.

לקיחת הלוואה חוץ בנקאית אינה כרוכה בעירוב חשבון הבנק שלכם

היתרון, אולי המשמעותי ביותר, בלקיחת הלוואה חוץ בנקאית, הוא העובדה שאתם לא צריכים לערב את חשבון הבנק שלכם בעת לקיחתה. עירוב חשבון הבנק בעייתי בלקיחת הלוואה משום שפעמים רבות כרוך בערבויות של אנשים אחרים, בסיכון הכסף שקיים בחשבונכם ובבחינת היחסים שבין החשבון שלכם לבין הבנק. יחסים אלו, לרוב מורכבים עבור מי שמלכתחילה פונה ללקיחת הלוואה שהיא לא דרך הבנק.

הלוואה חוץ בנקאית לרוב כרוכה בריבית גבוהה יותר מהלוואה בנקאית

אחד החסרונות בלקיחת הלוואות חוץ בנקאיות, הוא שהלוואות כאלו בדרך כלל כרוכות בריביות גבוהות באופן משמעותי מהלוואות בנקאיות. החברות, שיודעות שאתם צריכים אותן משום שהלוואה בנקאית אינה אופציה בשבילכם, מרשות לעצמן לגבות ריביות שונות לחלוטין מהריבית המקובלת במשק. דבר אחד שאפשר להגיד לטובתן, הוא שהריבית הגבוהה לרוב מגיעה עם אופציות רחבות יותר למועד ולסכום ההחזר החודשי של ההלוואה.

הגופים המספקים הלוואות חוץ בנקאיות לא אמינים כמו הבנקים עצמם

בנקים הם גופים הנתונים לפיקוח, ועל כן, הלוואות הנלקחות מהם כפופות לתקנות מסוימות ובתמורה מספקות לכם, ביטחון מסוים. הלוואות מחברות פרטיות, הן הלוואות שמהימנותן מוטלת בספק. חברות פרטיות עלולות לפשוט את הרגל ואז לאלץ אתכם להחזיר את הכסף באופן מיידי. בנוסף, הן עלולות להציב דרישות מוגזמות, שאם לא דאגתם להתייחס אליהן טרם החתימה על החוזה עם החברה אתם עלולים למצוא את עצמכם מחויבים לעמוד בהן.

בסופו של יום, השיקול שלכם צריך להיות מושפע מהנתונים האישיים שלכם

בסופו של דבר, הבחירה שלכם בין הלוואה חוץ בנקאית להלוואה בנקאית היא לרוב יותר הכרח מאשר בחירה של ממש. מי שלוקח הלוואות חוץ בנקאית, לרוב נאלץ לעשות זאת מסיבות שונות (קיומה של הלוואה נוספת, חוסר הרצון של הבנק לתת לו הלוואה ועוד) והאופציה לקחת הלוואה בנקאית לא ממש עומדת לנגד עיניו. מה שכן חשוב, הוא לבחור בכובד ראש בחברה המתאימה לכם באופן אישי להלוואה שאתם מעוניינים לקחת.

מודעות: