הלוואה חוץ בנקאית מיידית בהוראת קבע

הלוואה בערבות מדינה

תוכן עניינים

הלוואה בערבות מדינה
הלוואה בערבות מדינה

הכל על הלוואה בערבות מדינה

מעוניינים לקבל הלוואה בערבות מדינה? לפני שאתם רצים לבנק שלכם, חשוב מאד להבין באילו תנאים היא ניתנת, למי היא מיועדת, ומהן ההטבות אשר כרוכות בה. באופן כללי, הלוואה בערבות המדינה היא הלוואה אשר ניתנת לבעלי עסקים קטנים ובינוניים (הדבר נמדד לפי מחזורים שנתיים של הכנסות), אשר מעוניינים לבצע שינוי בעסק שלהם. הדבר נכון להקמה של עסק חדש, או להרחבה של עסק קיים. המדינה לא מגבילה את ההלוואה למקצוע מסוים – ולכן כל בעל עסק עצמאי, רשאי להגיש את הבקשה למדינה.

הלוואות בערבות מדינה – איך ההלוואה מתנהלת?

  • סוגי הלוואות שקיימים – קיימים שלושה מסלולים עבור הלוואה בערבות המדינה. המסלול הראשון להלוואה של עד 100 אלף ש"ח לעסקים עם מחזור שנתי של עד 3 מיליון ש"ח. השני הלוואה של עד 550 אלף ש"ח לעסקים עם מחזור של עד 6.25 מיליון ש"ח, וכל העסקים שהמחזור שלהם הוא עד 100 מיליון ש"ח, יוכלו לקחת הלוואה בשיעור של עד כ8% מסך המחזור.
  • מתי ההלוואה מאושרת? – ככלל, הלוואה בערבות המדינה מאושרת לרוב האנשים שמבקשים לקחת הלוואה מהמדינה, כל עוד הדבר הוא אכן למען הקמת או הרחבת העסק. מתי ההלוואה לא מאושרת? בעיקר כאשר מדובר על לקוח שחשבון הבנק שלו מוגבל או שידוע שיש לו עבר עסקי בעייתי, בפרט אם הדבר גובל בתחום הפלילי.
  • מהן ההטבות של ההלוואה? – ההטבה המרכזית היא שכמובן מדובר על הלוואה בערבות המדינה. קרי, אם לא תצליחו להחזיר אותה – המדינה שהיא הערבה להלוואה, תפצה את הבנק בכסף. לכן, הדבר מעודד את הבנקים להעניק הלוואות שכן מבחינתם, הסיכון קטן באופן משמעותי. גם הביטחונות שתצטרכו להעמיד, יהיו בהיקף של 25% מההלוואה בלבד, ולא 100% כמו בהלוואה רגילה.

הלוואות בערבות מדינה – הזדמנות להיכנס לעולם העסקי

אם כן, בעזרת לקיחת הלוואות בערבות מדינה, גם אתם יכולים להגשים את החלום שלכם, ולהקים עסק חדש לגמרי. יש לציין שקבלת ההלוואה במעורבות המדינה, לא סותרת כמובן קבלת הלוואות נוספות, כך שמבחינתכם – מדובר על זרז משמעותי לקידום העסק.

אנחנו בחברת ZIX מספקים הלוואות בתחומים הבאים:

לקבלת פרטים נוספים אתם מוזמנים לגלוש באתר וליהנות ממגוון השירותים שלנו

הלוואות בערבות מדינה
הלוואות בערבות מדינה
מודעות: